TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine RNF-100-3/8-WH-SP-CS5074
RNF-100-3/8-WH-SP-CS5074 picture photo
Mfg. Part Number
RNF-100-3/8-WH-SP-CS5074
Brief Description
HEAT SHRINK
Datasheet Download
RNF-100-3/8-WH-SP-CS5074.pdf
Availability of RNF-100-3/8-WH-SP-CS5074
QUANTITY
RNF-100-3/8-WH-SP-CS5074 Order Process
Ship out your order
Specifications of RNF-100-3/8-WH-SP-CS5074
Internal Part NumberEIS-RNF-100-3/8-WH-SP-CS5074
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package400
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RNF-100-3/8-WH-SP-CS5074
RNF-100-3/8-WH-SP-CS5074 Details Description
Related parts for RNF-100-3/8-WH-SP-CS5074
CAP CER 1PF 500V 1111 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32KB OTP 68PLCC datasheet.pdf
IC MUX 4CH 2-WIRE BUS 24-SSOP datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 16V 10% 2917 datasheet.pdf
RES 100K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS STRGHT SKT datasheet.pdf
FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM datasheet.pdf
CONFORMAL COATING datasheet.pdf
IC MCU 16BIT FRAM datasheet.pdf
BOX RECP 30 POS STAG datasheet.pdf