Murata Electronics North America RPEE41H225M6E2F14A
RPEE41H225M6E2F14A picture photo
Mfg. Part Number
RPEE41H225M6E2F14A
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
RPEE41H225M6E2F14A.pdf
Availability of RPEE41H225M6E2F14A
QUANTITY
RPEE41H225M6E2F14A Order Process
Ship out your order
Specifications of RPEE41H225M6E2F14A
Internal Part NumberEIS-RPEE41H225M6E2F14A
Delivery TimeIn stock, ship RPEE41H225M6E2F14A today.
SeriesRPEE41H225
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeDIP
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-RPEE41H225M6E2F14A
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksRPEE41H22, RPEE41H225M6E2F14A Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
RPEE41H225M6E2F14A Details Description
Related parts for RPEE41H225M6E2F14A
IC VOLT MONITOR QUAD 16-DFN datasheet.pdf
MTA APPLICATOR ASSY .100 datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
CONDUCTOR ANVIL 60800A127 datasheet.pdf
POE INJECTOR 95W DESKTOP datasheet.pdf
14MM PLC BASIC TERM BLOCK 24V datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 1.37M OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 340MA 845 MOHM datasheet.pdf
FIXED IND 450UH 1A 420 MOHM TH datasheet.pdf