Murata Electronics North America RPEF11E155Z3M1C01A
RPEF11E155Z3M1C01A picture photo
Mfg. Part Number
RPEF11E155Z3M1C01A
Datasheet Download
RPEF11E155Z3M1C01A.pdf
Availability of RPEF11E155Z3M1C01A
QUANTITY
RPEF11E155Z3M1C01A Order Process
Ship out your order
Specifications of RPEF11E155Z3M1C01A
Internal Part NumberEIS-RPEF11E155Z3M1C01A
Delivery TimeIn stock, ship RPEF11E155Z3M1C01A today.
SeriesRPEF11E155
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-RPEF11E155Z3M1C01A
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksRPEF11E15, RPEF11E155Z3M1C01A Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
RPEF11E155Z3M1C01A Details Description
Related parts for RPEF11E155Z3M1C01A
CONN RECEPT 11POS 24AWG MTA156 datasheet.pdf
CONN FFC TOP 36POS 1.00MM R/A datasheet.pdf
IC SRAM 16KBIT 20NS 20DIP datasheet.pdf
TVS DIODE 180VWM 289VC AXIAL datasheet.pdf
CONN RECEPT 40POS T/H TIN 2.2MM datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 10POS SLD CUP datasheet.pdf
EMBEDDED USB 2.0 SERIAL ADAPTER datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X10MM R-TAB datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V datasheet.pdf