Amphenol Pcd RSE120051C
RSE120051C picture photo
Mfg. Part Number
RSE120051C
Manufacturer
Product Category
Relay Sockets
Brief Description
CONN RELAY SOCKET
Datasheet Download
RSE120051C.pdf
Availability of RSE120051C
QUANTITY
RSE120051C Order Process
Ship out your order
Specifications of RSE120051C
Internal Part NumberEIS-RSE120051C
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Relays
FamilyRelay Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RSE120051C
Related LinksRSE12, RSE120051C Datasheet, Amphenol Pcd Distributor
RSE120051C Details Description
Related parts for RSE120051C
IC EEPROM 2KBIT 2MHZ 8TSSOP datasheet.pdf
CONN HDR BRKWAY .100 37POS VERT datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 10V X7R 0612 datasheet.pdf
CAP CER 100PF 500V NP0 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 400W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 4POS SKT datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE PIN datasheet.pdf
350 TB PLU PLU WF HOOK/E datasheet.pdf
CAP CER 0.90PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf
OSC XO 2.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CAP FILM 1400VDC 0.47UF RADIAL datasheet.pdf