Amphenol Pcd RSE120158-S
RSE120158-S picture photo
Mfg. Part Number
RSE120158-S
Manufacturer
Product Category
Relay Sockets
Brief Description
STAINLESS STEEL ALTERNATIVE
Datasheet Download
RSE120158-S.pdf
Availability of RSE120158-S
QUANTITY
RSE120158-S Order Process
Ship out your order
Specifications of RSE120158-S
Internal Part NumberEIS-RSE120158-S
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Relays
FamilyRelay Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RSE120158-S
Related LinksRSE12, RSE120158-S Datasheet, Amphenol Pcd Distributor
RSE120158-S Details Description
Related parts for RSE120158-S
CONN EDGECARD 48POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
SENSOR 200PSI 1/4-18NPT .5-4.5V datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 16V 20% 2824 datasheet.pdf
RES 11.3K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
SE SURFACE BELT 3-1/2X15-1/2" datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
13+13 TRIO-TEK FEMALE HOUSING datasheet.pdf
CAP TANT POLY 68UF 4V 1411 datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 7A PWRFLAT HV datasheet.pdf
CAP FILM 9.1NF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf