TE Connectivity AMP Connectors RT-555-T2.0-A260-25
RT-555-T2.0-A260-25 picture photo
Mfg. Part Number
RT-555-T2.0-A260-25
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
ADHESIVES & SEALANTS
Datasheet Download
RT-555-T2.0-A260-25.pdf
Availability of RT-555-T2.0-A260-25
QUANTITY
RT-555-T2.0-A260-25 Order Process
Ship out your order
Specifications of RT-555-T2.0-A260-25
Internal Part NumberEIS-RT-555-T2.0-A260-25
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RT-555-T2.0-A260-25
Related LinksRT-555-T2, RT-555-T2.0-A260-25 Datasheet, TE Connectivity AMP Connectors Distributor
RT-555-T2.0-A260-25 Details Description
Related parts for RT-555-T2.0-A260-25
IC MCU 8BIT 3KB OTP 28SOIC datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 15POS 0.30MM R/A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
SENS OPTO REFL 50MM PREWIRED MOD datasheet.pdf
CABLE ASSY 5.5X2.1MM R/A 2M SHLD datasheet.pdf
CONN PLUG 34POS W/SKT INLINE R/A datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
RES SMD 62 OHM 0.01% 1/4W J LEAD datasheet.pdf
RES 18 OHM 2.5W 10% AXIAL datasheet.pdf