Elna America RVJ-100V220MH10U-R
RVJ-100V220MH10U-R picture photo
Mfg. Part Number
RVJ-100V220MH10U-R
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
CAP 22UF 100V SMD
Datasheet Download
RVJ-100V220MH10U-R.pdf
Availability of RVJ-100V220MH10U-R
QUANTITY
RVJ-100V220MH10U-R Order Process
Ship out your order
Specifications of RVJ-100V220MH10U-R
Internal Part NumberEIS-RVJ-100V220MH10U-R
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RVJ-100V220MH10U-R
Related LinksRVJ-100V2, RVJ-100V220MH10U-R Datasheet, Elna America Distributor
RVJ-100V220MH10U-R Details Description
Related parts for RVJ-100V220MH10U-R
RES SMD 7.32K OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
CERAMIC RESONATOR 40.00 MHZ datasheet.pdf
MINITEK SHROUDED HDR SMT datasheet.pdf
FUSE 225A 600V T-LAG CLASS J datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 108BGA datasheet.pdf
FIXED IND 2.7UH 610MA 270 MOHM datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 16-26 AWG 0.187" (4.75mm) Crimp datasheet.pdf
OSC PROG 5NS 50PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
HARLINK MA DE IEEE1355 CABLE ASS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100" datasheet.pdf