Elna America RYK-35V221MG5TT-FL
RYK-35V221MG5TT-FL picture photo
Mfg. Part Number
RYK-35V221MG5TT-FL
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
CAP 220UF 35V SMD
Datasheet Download
RYK-35V221MG5TT-FL.pdf
Availability of RYK-35V221MG5TT-FL
QUANTITY
RYK-35V221MG5TT-FL Order Process
Ship out your order
Specifications of RYK-35V221MG5TT-FL
Internal Part NumberEIS-RYK-35V221MG5TT-FL
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package400
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RYK-35V221MG5TT-FL
Related LinksRYK-35V22, RYK-35V221MG5TT-FL Datasheet, Elna America Distributor
RYK-35V221MG5TT-FL Details Description
Related parts for RYK-35V221MG5TT-FL
TERM BLOCK HDR 12POS R/A 7.5MM datasheet.pdf
LED T-3 1/4 BLU MULTI 28V BAY datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .156 EYELET datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 36-72VIN 15VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
RES 3.32K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
MULTI-PAIR 24COND 28AWG 100' datasheet.pdf
ER6022-031ME, 3N/C+1N/O, M20 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 25V 50A WPAK datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.374" (9.50mm) datasheet.pdf
FIXED IND 68UH 770MA 420 MOHM datasheet.pdf
CONN HDR 1.25MM 12PS SMD R/A TIN datasheet.pdf