Seiko Instruments S-1000C18-N4T1G
S-1000C18-N4T1G picture photo
Mfg. Part Number
S-1000C18-N4T1G
Brief Description
IC VOLT DETECTOR 18V SC-82AB
Datasheet Download
S-1000C18-N4T1G.pdf
Availability of S-1000C18-N4T1G
QUANTITY
S-1000C18-N4T1G Order Process
Ship out your order
Specifications of S-1000C18-N4T1G
Internal Part NumberEIS-S-1000C18-N4T1G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Reset Timeout-
Voltage - Threshold1.8V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-82A, SOT-343
Supplier Device PackageSC-82AB
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-1000C18-N4T1G
Related LinksS-1000C, S-1000C18-N4T1G Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-1000C18-N4T1G Details Description
Related parts for S-1000C18-N4T1G
TRIMMER 500 OHM 0.25W PC PIN datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.1A SOT223-4 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 52POS .100 EYELET datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
RES SMD 121K OHM 1/2W 1206 WIDE datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1KV 1A SOD123H datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 29POS PIN datasheet.pdf
CONN HDR 60POS 1.27MM datasheet.pdf
CAP CER 220PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf