Seiko Instruments S-1000C28-M5T1G
S-1000C28-M5T1G picture photo
Mfg. Part Number
S-1000C28-M5T1G
Brief Description
IC VOLT DETECTOR 28V SOT23-5
Datasheet Download
S-1000C28-M5T1G.pdf
Availability of S-1000C28-M5T1G
QUANTITY
S-1000C28-M5T1G Order Process
Ship out your order
Specifications of S-1000C28-M5T1G
Internal Part NumberEIS-S-1000C28-M5T1G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Reset Timeout-
Voltage - Threshold2.8V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-74A, SOT-753
Supplier Device PackageSOT-23-5
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-1000C28-M5T1G
Related LinksS-1000C, S-1000C28-M5T1G Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-1000C28-M5T1G Details Description
Related parts for S-1000C28-M5T1G
FIXED IND 110UH 3A 90 MOHM TH datasheet.pdf
RES SMD 29.4 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CHOKE COMMON MODE 200.0UH PARALL datasheet.pdf
ROTARY ENCODER datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 20DIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 100W datasheet.pdf
60619 15 6061915 datasheet.pdf
MCPC/PCI-GIGA-MEDIALINX, TX/SX-M datasheet.pdf
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC datasheet.pdf