Seiko Instruments S-1000C31-N4T1G
S-1000C31-N4T1G picture photo
Mfg. Part Number
S-1000C31-N4T1G
Brief Description
IC VOLT DETECTOR 31V SC-82AB
Datasheet Download
S-1000C31-N4T1G.pdf
Availability of S-1000C31-N4T1G
QUANTITY
S-1000C31-N4T1G Order Process
Ship out your order
Specifications of S-1000C31-N4T1G
Internal Part NumberEIS-S-1000C31-N4T1G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Reset Timeout-
Voltage - Threshold3.1V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-82A, SOT-343
Supplier Device PackageSC-82AB
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-1000C31-N4T1G
Related LinksS-1000C, S-1000C31-N4T1G Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-1000C31-N4T1G Details Description
Related parts for S-1000C31-N4T1G
RES 7.5 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN IDC SOCKET 10POS W/POL 30AU datasheet.pdf
IC MUX QUAD 2INPUT LV 16-TSSOP datasheet.pdf
TVS DIODE 6VWM 11.4VC SMB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 200W datasheet.pdf
HEATSHRINK 9/3MM-48" datasheet.pdf
Connector Socket 18 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES 115.4 OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf