Seiko Instruments S-1000C37-N4T1G
S-1000C37-N4T1G picture photo
Mfg. Part Number
S-1000C37-N4T1G
Brief Description
IC VOLT DETECTOR 37V SC-82AB
Datasheet Download
S-1000C37-N4T1G.pdf
Availability of S-1000C37-N4T1G
QUANTITY
S-1000C37-N4T1G Order Process
Ship out your order
Specifications of S-1000C37-N4T1G
Internal Part NumberEIS-S-1000C37-N4T1G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Reset Timeout-
Voltage - Threshold3.7V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-82A, SOT-343
Supplier Device PackageSC-82AB
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-1000C37-N4T1G
Related LinksS-1000C, S-1000C37-N4T1G Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-1000C37-N4T1G Details Description
Related parts for S-1000C37-N4T1G
RELAY OPTO DC 40V 700MA 6-DIP datasheet.pdf
RES SMD 8.45K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN TERM FEMALE datasheet.pdf
RES SMD 12 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
INLET IEC320 C14 SNAP 6.3MM TERM datasheet.pdf
ADAPTER ATMEL MCU DIP28/QFN32 datasheet.pdf
PROXIMITY SENSOR CAP LIQUID LVL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 1.4NH 220MA 600 MOHM datasheet.pdf