Seiko Instruments S-1000N20-N4T1G
S-1000N20-N4T1G picture photo
Mfg. Part Number
S-1000N20-N4T1G
Brief Description
IC VOLT DETECT N-CH 20V SC-82AB
Datasheet Download
S-1000N20-N4T1G.pdf
Availability of S-1000N20-N4T1G
QUANTITY
S-1000N20-N4T1G Order Process
Ship out your order
Specifications of S-1000N20-N4T1G
Internal Part NumberEIS-S-1000N20-N4T1G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Reset Timeout-
Voltage - Threshold2V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-82A, SOT-343
Supplier Device PackageSC-82AB
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-1000N20-N4T1G
Related LinksS-1000N, S-1000N20-N4T1G Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-1000N20-N4T1G Details Description
Related parts for S-1000N20-N4T1G
RES 866K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SNAP LOCK PIN 0.400" NYLON NRTL datasheet.pdf
RES SMD 2.43K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 4"L X 4"W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1.58 OHM 1% 20W datasheet.pdf
RES SMD 9.09KOHM 0.1% 0.15W 1505 datasheet.pdf
RES 36.1K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 28VIN 5.5VOUT 50W datasheet.pdf
Connector Receptacle 30 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
SGE-225-2-2390L 05000C SFTY EDGE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .125" datasheet.pdf
CRYSTAL 27.00 MHZ 10.0PF SMD datasheet.pdf