Seiko Instruments S-1000N22-N4T1G
S-1000N22-N4T1G picture photo
Mfg. Part Number
S-1000N22-N4T1G
Brief Description
IC VOLT DETECT N-CH 22V SC-82AB
Datasheet Download
S-1000N22-N4T1G.pdf
Availability of S-1000N22-N4T1G
QUANTITY
S-1000N22-N4T1G Order Process
Ship out your order
Specifications of S-1000N22-N4T1G
Internal Part NumberEIS-S-1000N22-N4T1G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Reset Timeout-
Voltage - Threshold2.2V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-82A, SOT-343
Supplier Device PackageSC-82AB
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-1000N22-N4T1G
Related LinksS-1000N, S-1000N22-N4T1G Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-1000N22-N4T1G Details Description
Related parts for S-1000N22-N4T1G
TERM SH LOCK/FORK NYL 12-10AWG#5 datasheet.pdf
FIXED IND 2.7UH 5.5A 15 MOHM TH datasheet.pdf
RES 24.3 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 866K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 57.6K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 21.5K OHM 1% 30W datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M5 NYLON 50MM datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 36POS SNGL PCB datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
ACCESSORIES CODING KEY datasheet.pdf
CRYSTAL 27.000 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf
CAP FILM 1NF 5% 630VDC AXIAL datasheet.pdf