Seiko Instruments S-1000N29-M5T1G
S-1000N29-M5T1G picture photo
Mfg. Part Number
S-1000N29-M5T1G
Brief Description
IC VOLT DETECT N-CH 29V SOT23-5
Datasheet Download
S-1000N29-M5T1G.pdf
Availability of S-1000N29-M5T1G
QUANTITY
S-1000N29-M5T1G Order Process
Ship out your order
Specifications of S-1000N29-M5T1G
Internal Part NumberEIS-S-1000N29-M5T1G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Reset Timeout-
Voltage - Threshold2.9V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-74A, SOT-753
Supplier Device PackageSOT-23-5
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-1000N29-M5T1G
Related LinksS-1000N, S-1000N29-M5T1G Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-1000N29-M5T1G Details Description
Related parts for S-1000N29-M5T1G
RES SMD 39K OHM 0.25% 1/8W 1206 datasheet.pdf
FLAT CABLE CLIP datasheet.pdf
DIODE MODULE 2KV 600A DO200AB datasheet.pdf
TXRX OPT SM SFF SONET OC48/SDH datasheet.pdf
ACCESSORY DAUGHTER BOARD datasheet.pdf
TOOL KIT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
RES SMD 176 OHM 0.1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
CONN HEADER 36POS DUAL .100" R/A datasheet.pdf