Seiko Instruments S-1000N29-N4T1G
S-1000N29-N4T1G picture photo
Mfg. Part Number
S-1000N29-N4T1G
Brief Description
IC VOLT DETECT N-CH 29V SC-82AB
Datasheet Download
S-1000N29-N4T1G.pdf
Availability of S-1000N29-N4T1G
QUANTITY
S-1000N29-N4T1G Order Process
Ship out your order
Specifications of S-1000N29-N4T1G
Internal Part NumberEIS-S-1000N29-N4T1G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Reset Timeout-
Voltage - Threshold2.9V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-82A, SOT-343
Supplier Device PackageSC-82AB
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-1000N29-N4T1G
Related LinksS-1000N, S-1000N29-N4T1G Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-1000N29-N4T1G Details Description
Related parts for S-1000N29-N4T1G
IC COMPARATOR R-R MCRPWR 8-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100 EXTEND datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 16SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
IC RF LNA GPS/GNSS 4WLP datasheet.pdf
RES SMD 86.6K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
MULTI-PAIR 4COND 22AWG SHLD 500' datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
TUNING TOOL FLAT 3.60" datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 2:4 267MHZ 20TSSOP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 21POS PIN datasheet.pdf