Seiko Instruments S-1000N30-N4T1G
S-1000N30-N4T1G picture photo
Mfg. Part Number
S-1000N30-N4T1G
Brief Description
IC VOLT DETECT N-CH 30V SC-82AB
Datasheet Download
S-1000N30-N4T1G.pdf
Availability of S-1000N30-N4T1G
QUANTITY
S-1000N30-N4T1G Order Process
Ship out your order
Specifications of S-1000N30-N4T1G
Internal Part NumberEIS-S-1000N30-N4T1G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Reset Timeout-
Voltage - Threshold3V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-82A, SOT-343
Supplier Device PackageSC-82AB
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-1000N30-N4T1G
Related LinksS-1000N, S-1000N30-N4T1G Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-1000N30-N4T1G Details Description
Related parts for S-1000N30-N4T1G
FILTER SAW 1.8425GHZ LOWLOSS SMD datasheet.pdf
SIDACTOR 2CHP 65/130V 400A TO220 datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 7POS 1.00MM R/A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
RES 12.4K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 1KV X7S 1206 datasheet.pdf
SURGE PROTECTION DEVICE datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM R-TAB datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS INLINE SKT datasheet.pdf