Seiko Instruments S-1000N43-I4T1U
S-1000N43-I4T1U picture photo
Mfg. Part Number
S-1000N43-I4T1U
Brief Description
IC VOLT DETECT N-CH 43V SNT-4A
Datasheet Download
S-1000N43-I4T1U.pdf
Availability of S-1000N43-I4T1U
QUANTITY
S-1000N43-I4T1U Order Process
Ship out your order
Specifications of S-1000N43-I4T1U
Internal Part NumberEIS-S-1000N43-I4T1U
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Reset Timeout-
Voltage - Threshold4.3V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-SMD, Flat Leads
Supplier Device PackageSNT-4A
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-1000N43-I4T1U
Related LinksS-1000N, S-1000N43-I4T1U Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-1000N43-I4T1U Details Description
Related parts for S-1000N43-I4T1U
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOP datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 3.9K OHM 16DIP datasheet.pdf
Connector Receptacle 22 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
RES 620K OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CONN SMA JACK STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
IC SUPERVISOR OCT 1% 24TQFN datasheet.pdf
SGE1510-0-0240A-10000C-10000C datasheet.pdf
RES 5.9 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 2.2PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf
ATTENUATOR SMA QPL datasheet.pdf
CONN PLUG 57POS STRGHT datasheet.pdf
CAP FILM 1.2UF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf