Seiko Instruments S-817A34APF-CUXTFG
S-817A34APF-CUXTFG picture photo
Mfg. Part Number
S-817A34APF-CUXTFG
Brief Description
IC REG LDO 3.4V 50MA SNT4A
Datasheet Download
S-817A34APF-CUXTFG.pdf
Availability of S-817A34APF-CUXTFG
QUANTITY
S-817A34APF-CUXTFG Order Process
Ship out your order
Specifications of S-817A34APF-CUXTFG
Internal Part NumberEIS-S-817A34APF-CUXTFG
Regulator TopologyPositive Fixed
Voltage - Output3.4V
Current - Output50mA
Voltage - Dropout (Typical)0.25V @ 10mA
Number of Regulators1
Voltage - InputUp to 10V
Current - Limit (Min)-
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-817A34APF-CUXTFG
Related LinksS-817A34A, S-817A34APF-CUXTFG Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-817A34APF-CUXTFG Details Description
Related parts for S-817A34APF-CUXTFG
DGTL ISO 2.5KV RS422/RS485 8SOIC datasheet.pdf
HDR STR DR.100 DP SMT datasheet.pdf
IC CLK BUFFER ZD STD DRV 16-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 250V X7R RADIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPST 6A 125V datasheet.pdf
CAP CER 12PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN SHUNT 12POS datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 10V X6S 0402 datasheet.pdf
RSV 1.6 LS 6 GR 3.2 AU datasheet.pdf
FIXED IND 250UH 9.1A 55 MOHM TH datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf