Panduit S100X150VGTY
S100X150VGTY picture photo
Mfg. Part Number
S100X150VGTY
Brief Description
THERMTRANS LABEL VINYL 1.00
Datasheet Download
S100X150VGTY.pdf
Availability of S100X150VGTY
QUANTITY
S100X150VGTY Order Process
Ship out your order
Specifications of S100X150VGTY
Internal Part NumberEIS-S100X150VGTY
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Series-
Packaging5000 per Roll
Label TypeSelf Laminating
Label Size1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)
ColorPurple
MaterialVinyl
For Use With/Related ProductsTDP43MY Thermal Transfer Desktop Printer
Operating Temperature-40°C ~ 93°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S100X150VGTY
Related LinksS100X1, S100X150VGTY Datasheet, Panduit Distributor
S100X150VGTY Details Description
Related parts for S100X150VGTY
RES SMD 887 OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
IC VREF SERIES PROG 16CDIP datasheet.pdf
CONN TB RCPT 96PS 3ROW R/A GOLD datasheet.pdf
IC EEPROM 4KBIT 2MHZ 8TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 21.5 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 8POS STR 3.5MM datasheet.pdf
SENSOR PHOTOELECTRIC 2M datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG datasheet.pdf
VARISTOR 610V 6.5KA DISC 14MM datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf