Panduit S200X650YAJ
S200X650YAJ picture photo
Mfg. Part Number
S200X650YAJ
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LASER LABEL 2.00
Datasheet Download
S200X650YAJ.pdf
Availability of S200X650YAJ
QUANTITY
S200X650YAJ Order Process
Ship out your order
Specifications of S200X650YAJ
Internal Part NumberEIS-S200X650YAJ
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / Vendor undefined
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Cables, Wires - Management
FamilyLabels, Labeling
Series-
Packaging500 per Pkg
Label TypeSelf Laminating
Label Size2.00" x 6.50" (50.8mm x 165.1mm)
ColorWhite
MaterialPolyester
For Use With/Related ProductsLaser and Ink Jet Printers
Operating Temperature-54°C ~ 107°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S200X650YAJ
Related LinksS200X, S200X650YAJ Datasheet, Panduit Distributor
S200X650YAJ Details Description
Related parts for S200X650YAJ
LED T-5MM 635NM RED WHT VRT PCB datasheet.pdf
RES SMD 43 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 10UF 25V X5R 1206 datasheet.pdf
FUSE PTC RESETTABLE datasheet.pdf
RES 787K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
D-SUB TO AUDIO CONNECTOR 14POS datasheet.pdf
SENSOR HALL EFFECT datasheet.pdf
MICRO 21C P 20" WHT JACKS NI datasheet.pdf
FIXED IND 180NH 50A 0.29 MOHM datasheet.pdf
CIR BRKR MAG 24VDC PUSH-PULL datasheet.pdf