Vishay/BCcomponents S222K43X7RN6BK0R
S222K43X7RN6BK0R picture photo
Mfg. Part Number
S222K43X7RN6BK0R
Brief Description
CAP CER 2200PF 1KV X7R RADIAL
Datasheet Download
S222K43X7RN6BK0R.pdf
Availability of S222K43X7RN6BK0R
QUANTITY
S222K43X7RN6BK0R Order Process
Ship out your order
Specifications of S222K43X7RN6BK0R
Internal Part NumberEIS-S222K43X7RN6BK0R
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
PackagingBulk
Capacitance2200pF
Tolerance±10%
Voltage - Rated1000V (1kV)
Temperature CoefficientX7R
Mounting TypeThrough Hole
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S222K43X7RN6BK0R
Related LinksS222K43X, S222K43X7RN6BK0R Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
S222K43X7RN6BK0R Details Description
Related parts for S222K43X7RN6BK0R
IC REG CTRLR BUCK PWM 14SOIC datasheet.pdf
IC ADC 18BIT 2MSPS SAR 20LFCSP datasheet.pdf
QUINTPLEXER FILTER MODULE 5X8MM datasheet.pdf
RES SMD 36.5K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 12PF 50V P2H 0402 datasheet.pdf
LABEL datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X15MM XCUT T412 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 18POS CABLE SKT datasheet.pdf
CAP POLYMER 33UF 20% 20V T/H datasheet.pdf
CAP CER 39PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf
OSC SO 350.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf