Vishay/BCcomponents S330J25U2MR6TK7R
S330J25U2MR6TK7R picture photo
Mfg. Part Number
S330J25U2MR6TK7R
Brief Description
CAP CER 33PF 3KV U2M RADIAL
Datasheet Download
S330J25U2MR6TK7R.pdf
Availability of S330J25U2MR6TK7R
QUANTITY
S330J25U2MR6TK7R Order Process
Ship out your order
Specifications of S330J25U2MR6TK7R
Internal Part NumberEIS-S330J25U2MR6TK7R
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
SeriesS
PackagingTape & Reel (TR)
Capacitance33pF
Tolerance±5%
Voltage - Rated3000V (3kV)
Temperature CoefficientU2M
Mounting TypeThrough Hole
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S330J25U2MR6TK7R
Related LinksS330J25U, S330J25U2MR6TK7R Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
S330J25U2MR6TK7R Details Description
Related parts for S330J25U2MR6TK7R
CTRLR TEMP SSR 480V 90A AC OUT datasheet.pdf
HEAD FOR D4C-1650 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 10POS STRGHT PINS datasheet.pdf
ENCODER CABLE 10M datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
RES SMD 835 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
FIXED IND 10NH 700MA 160 MOHM datasheet.pdf
RES 270 OHM 3W 5% RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 EXTEND 210PO datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS STRAIGHT SCKT datasheet.pdf