Murata Electronics North America SAFC92.025MA51X-TC(92.025MHZ)
SAFC92.025MA51X-TC(92.025MHZ) picture photo
Mfg. Part Number
SAFC92.025MA51X-TC(92.025MHZ)
Datasheet Download
SAFC92.025MA51X-TC(92.025MHZ).pdf
Availability of SAFC92.025MA51X-TC(92.025MHZ)
QUANTITY
EIS Components is the stocking Distributor of SAFC92.025MA51X-TC(92.025MHZ), we specialize in Murata Electronics North America all series electronic components. SAFC92.025MA51X-TC(92.025MHZ) can be shipped within 24 hours after order. If you have any demands for SAFC92.025MA51X-TC(92.025MHZ), Please kindly submit an RFQ here or send us an email. We will reply you as soon as possible.
SAFC92.025MA51X-TC(92.025MHZ) Order Process
Ship out your order
Specifications of SAFC92.025MA51X-TC(92.025MHZ)
Internal Part NumberEIS-SAFC92.025MA51X-TC(92.025MHZ)
Delivery TimeIn stock, ship SAFC92.025MA51X-TC(92.025MHZ) today.
SeriesSAFC92.025MA51X-T
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type6X15-12P
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SAFC92.025MA51X-TC(92.025MHZ)
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSAFC92.025MA51, SAFC92.025MA51X-TC(92.025MHZ) Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SAFC92.025MA51X-TC(92.025MHZ) Details Description
Related parts for SAFC92.025MA51X-TC(92.025MHZ)
RES SMD 53.6K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
IC POT DGTL SNGL 50K RHEO 8DFN datasheet.pdf
IC OPAMP GP 5.1MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 6 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
IC CLOCK GENERATOR datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
CAP CER 1800PF 1KV X7R RADIAL datasheet.pdf
XMITTER KEYFOB 433MHZ 5 BUTTON datasheet.pdf