Murata Electronics North America SAFCC1G96KA0T00R12
SAFCC1G96KA0T00R12 picture photo
Mfg. Part Number
SAFCC1G96KA0T00R12
Datasheet Download
SAFCC1G96KA0T00R12.pdf
Availability of SAFCC1G96KA0T00R12
QUANTITY
SAFCC1G96KA0T00R12 Order Process
Ship out your order
Specifications of SAFCC1G96KA0T00R12
Internal Part NumberEIS-SAFCC1G96KA0T00R12
Delivery TimeIn stock, ship SAFCC1G96KA0T00R12 today.
SeriesSAFCC1G96K
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSOP
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SAFCC1G96KA0T00R12
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSAFCC1G96, SAFCC1G96KA0T00R12 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SAFCC1G96KA0T00R12 Details Description
Related parts for SAFCC1G96KA0T00R12
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 18-36VIN 3.3VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 11POS PIN datasheet.pdf
BAG 12X18" MOISTURE BARRIER datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V 0.15A 4HUSON datasheet.pdf
PCB TRANS CONN, 0.100"" datasheet.pdf
DIODE ZENER 110V 3W DO204AL datasheet.pdf
MICRO 100 F 30" RBW JACKSLP datasheet.pdf
350 TB PLUGGABLE PLUG datasheet.pdf
CTV 12C 8#20 4#16 PIN PLUG datasheet.pdf
RES SMD 1.5 OHM 5% 1/4W 0603 datasheet.pdf