Murata Electronics North America SAFEB1G95KA0F00R12
SAFEB1G95KA0F00R12 picture photo
Mfg. Part Number
SAFEB1G95KA0F00R12
Datasheet Download
SAFEB1G95KA0F00R12.pdf
Availability of SAFEB1G95KA0F00R12
QUANTITY
SAFEB1G95KA0F00R12 Order Process
Ship out your order
Specifications of SAFEB1G95KA0F00R12
Internal Part NumberEIS-SAFEB1G95KA0F00R12
Delivery TimeIn stock, ship SAFEB1G95KA0F00R12 today.
SeriesSAFEB1G95K
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeQFN5
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SAFEB1G95KA0F00R12
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSAFEB1G95, SAFEB1G95KA0F00R12 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SAFEB1G95KA0F00R12 Details Description
Related parts for SAFEB1G95KA0F00R12
TRIMMER 5K OHM 0.1W TH datasheet.pdf
IDC CABLE - APK16B/AE16M/APK16B datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOIC datasheet.pdf
RES SMD 348 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CARD EDGE 20POS DL .125X.250 BLK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .100" WW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
LED 1" FLAT RED PMI 72VDC datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 8POS STR 3.5MM datasheet.pdf
RES 3.16K OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC FPGA 128 I/O 208FPBGA datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M3 NYLON 29MM datasheet.pdf