Murata Electronics North America SAFZD881MXLOT90R12
SAFZD881MXLOT90R12 picture photo
Mfg. Part Number
SAFZD881MXLOT90R12
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
SAFZD881MXLOT90R12.pdf
Availability of SAFZD881MXLOT90R12
QUANTITY
SAFZD881MXLOT90R12 Order Process
Ship out your order
Specifications of SAFZD881MXLOT90R12
Internal Part NumberEIS-SAFZD881MXLOT90R12
Delivery TimeIn stock, ship SAFZD881MXLOT90R12 today.
SeriesSAFZD881MX
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SAFZD881MXLOT90R12
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSAFZD881M, SAFZD881MXLOT90R12 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SAFZD881MXLOT90R12 Details Description
Related parts for SAFZD881MXLOT90R12
FIXED IND 150UH 520MA 610 MOHM datasheet.pdf
CONN RING 90DEG 4 AWG #1/4 datasheet.pdf
IC DETECT/REG 400MA 2.5V SOT89-5 datasheet.pdf
RES SMD 383 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 10V 10% 2824 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
RES 15.8K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS SKT datasheet.pdf
SR BTS CB FT 6 ASY datasheet.pdf
RES 2.55K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf