Murata Electronics North America SAWFD881MCN0F00R14
SAWFD881MCN0F00R14 picture photo
Mfg. Part Number
SAWFD881MCN0F00R14
Datasheet Download
SAWFD881MCN0F00R14.pdf
Availability of SAWFD881MCN0F00R14
QUANTITY
SAWFD881MCN0F00R14 Order Process
Ship out your order
Specifications of SAWFD881MCN0F00R14
Internal Part NumberEIS-SAWFD881MCN0F00R14
Delivery TimeIn stock, ship SAWFD881MCN0F00R14 today.
SeriesSAWFD881MC
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SAWFD881MCN0F00R14
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSAWFD881M, SAWFD881MCN0F00R14 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SAWFD881MCN0F00R14 Details Description
Related parts for SAWFD881MCN0F00R14
RES ARRAY 8 RES 3.9K OHM 1506 datasheet.pdf
VARISTOR 351V 6KA DISC 14MM datasheet.pdf
RELAY RF SPDT 500MA 4.5V datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1MHZ 8SO datasheet.pdf
RES SMD 1.91K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN PLUG 52POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 09VIN 24VOUT datasheet.pdf
RES SMD 0.025 OHM 1% 0.4W 0603 datasheet.pdf
CAP TANT 0.82UF 5% 50V AXIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X12MM XCUT T766 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 28V 400W DIP datasheet.pdf