Murata Electronics North America SAYHT836MAA0T00R11
SAYHT836MAA0T00R11 picture photo
Mfg. Part Number
SAYHT836MAA0T00R11
Datasheet Download
SAYHT836MAA0T00R11.pdf
Availability of SAYHT836MAA0T00R11
QUANTITY
SAYHT836MAA0T00R11 Order Process
Ship out your order
Specifications of SAYHT836MAA0T00R11
Internal Part NumberEIS-SAYHT836MAA0T00R11
Delivery TimeIn stock, ship SAYHT836MAA0T00R11 today.
SeriesSAYHT836MA
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type6050 14PIN
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SAYHT836MAA0T00R11
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSAYHT836M, SAYHT836MAA0T00R11 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SAYHT836MAA0T00R11 Details Description
Related parts for SAYHT836MAA0T00R11
LED BLUE CLEAR SOT23-3 SMD datasheet.pdf
IC MPU CELERON M 1.06GHZ 479BGA datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 50V X7R 0402 datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 23POS 1.00MM R/A datasheet.pdf
RES 93.1 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SP3T 5A 120V datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 4PIN SLD CUP datasheet.pdf
CAP ALUM 120UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
Connector Socket 36 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 400W datasheet.pdf