Murata Electronics North America SAYZY1G95CA0B10
SAYZY1G95CA0B10 picture photo
Mfg. Part Number
SAYZY1G95CA0B10
Datasheet Download
SAYZY1G95CA0B10.pdf
Availability of SAYZY1G95CA0B10
QUANTITY
SAYZY1G95CA0B10 Order Process
Ship out your order
Specifications of SAYZY1G95CA0B10
Internal Part NumberEIS-SAYZY1G95CA0B10
Delivery TimeIn stock, ship SAYZY1G95CA0B10 today.
SeriesSAYZY1G95
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SAYZY1G95CA0B10
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSAYZY1G, SAYZY1G95CA0B10 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SAYZY1G95CA0B10 Details Description
Related parts for SAYZY1G95CA0B10
TERM BLOCK HDR 10POS R/A 5MM datasheet.pdf
IC DGTL POT 256POS 50K 16UTQFN datasheet.pdf
RES SMD 36 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 25W datasheet.pdf
RES 237 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
IDC SOCKET 0.050 24 POS datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X15MM XCUT T412 datasheet.pdf
SCL10(U) datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 23 Circuit 0.374" (9.50mm) datasheet.pdf