Winchester Electronics SBC1824A
SBC1824A picture photo
Mfg. Part Number
SBC1824A
Manufacturer
Product Category
Coaxial Connectors (RF)
Brief Description
BNC CRIMP PLUG FOR BELDEN 1824A
Datasheet Download
SBC1824A.pdf
Availability of SBC1824A
QUANTITY
SBC1824A Order Process
Ship out your order
Specifications of SBC1824A
Internal Part NumberEIS-SBC1824A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCoaxial Connectors (RF)
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SBC1824A
Related LinksSBC1, SBC1824A Datasheet, Winchester Electronics Distributor
SBC1824A Details Description
Related parts for SBC1824A
RES SMD 31.6 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
ANTENNA 15DB EMBEDDED GPS datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE datasheet.pdf
CONN PLUG 22POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 400W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W datasheet.pdf
RUBBER PADS FOR CLAMP JAWS datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
DDR3 240P SMT ASSY datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 79POS WALL MNT PIN datasheet.pdf