Winchester Electronics SBC9209A
SBC9209A picture photo
Mfg. Part Number
SBC9209A
Manufacturer
Product Category
Coaxial Connectors (RF)
Brief Description
BNC CRIMP PLUG FOR BELDEN 9209A
Datasheet Download
SBC9209A.pdf
Availability of SBC9209A
QUANTITY
SBC9209A Order Process
Ship out your order
Specifications of SBC9209A
Internal Part NumberEIS-SBC9209A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCoaxial Connectors (RF)
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SBC9209A
Related LinksSBC9, SBC9209A Datasheet, Winchester Electronics Distributor
SBC9209A Details Description
Related parts for SBC9209A
MICROPHONE ARM KM-1 41" 1-2.0LB datasheet.pdf
IGBT 600V 14A 37W TO220ABFP datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 5POS 5.08MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W datasheet.pdf
RES 1.5M OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER BKWY DL TIN 78POS datasheet.pdf
FERRULE LENGTH: 18MM SILVER datasheet.pdf
CONN HEADER 35POS STR .100" GOLD datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V datasheet.pdf