API Technologies Corp SCI-9925-101
SCI-9925-101 picture photo
Mfg. Part Number
SCI-9925-101
Manufacturer
Product Category
EMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Brief Description
EMI FILTER
Datasheet Download
SCI-9925-101.pdf
Availability of SCI-9925-101
QUANTITY
SCI-9925-101 Order Process
Ship out your order
Specifications of SCI-9925-101
Internal Part NumberEIS-SCI-9925-101
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Filters
FamilyEMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SCI-9925-101
Related LinksSCI-99, SCI-9925-101 Datasheet, API Technologies Corp Distributor
SCI-9925-101 Details Description
Related parts for SCI-9925-101
D-Sub Connector Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets 9, 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 3PDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 6A 125V datasheet.pdf
IC MOTOR DRIVER PAR 28HTSSOP datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
TVS DIODE 460VWM 740VC DO204AC datasheet.pdf
RES 4.22K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
TRANS NPN 100V 4A TP-FA datasheet.pdf
RES SMD 68.1K OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf