SanDisk SD6XA-012G-000000
SD6XA-012G-000000 picture photo
Mfg. Part Number
SD6XA-012G-000000
Manufacturer
Product Category
Solid State Drives (SSDs)
Brief Description
SSD 12GB SCSI
Datasheet Download
SD6XA-012G-000000.pdf
Availability of SD6XA-012G-000000
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
SD6XA-012G-000000 Order Process
Ship out your order
Specifications of SD6XA-012G-000000
Internal Part NumberEIS-SD6XA-012G-000000
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Memory Cards, Modules
FamilySolid State Drives (SSDs)
SeriesUltra320
Memory Size12GB
Memory TypeFLASH
Form Factor-
Speed - Read-
Speed - Write-
Voltage - Supply-
Type-
Current - Max-
Operating Temperature-
Weight0.001 KG
Size / Dimension-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SD6XA-012G-000000
Related LinksSD6XA-01, SD6XA-012G-000000 Datasheet, SanDisk Distributor
SD6XA-012G-000000 Details Description
Related parts for SD6XA-012G-000000
OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6SMD datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W datasheet.pdf
IC COMPARATOR R-R 14-TSSOP datasheet.pdf
KEYPAD LEGEND TILE FERRET datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X17.78MM datasheet.pdf
RES SMD 10 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CAP CER 220PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
FAN AXIAL 40X15MM 12VDC datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 20% 310VAC AXIAL datasheet.pdf