Littelfuse SE-330-02-10
SE-330-02-10 picture photo
Mfg. Part Number
SE-330-02-10
Manufacturer
Product Category
Protection Relays & Systems
Brief Description
NGR MON. UNIV. PROFIBUS CE/C-T
Datasheet Download
SE-330-02-10.pdf
Availability of SE-330-02-10
QUANTITY
SE-330-02-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of SE-330-02-10
Internal Part NumberEIS-SE-330-02-10
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyProtection Relays & Systems
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SE-330-02-10
Related LinksSE-330, SE-330-02-10 Datasheet, Littelfuse Distributor
SE-330-02-10 Details Description
Related parts for SE-330-02-10
DIP CABLE - HDP20S/AE20M/HDP20S datasheet.pdf
VARISTOR 61V 1KA DISC 14MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100 EYELET datasheet.pdf
RES SMD 221 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP MICA 1100PF 1% 100V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 200V NP0 1206 datasheet.pdf
IC FLASH/LPDRAM 1.5GBIT 107VFBGA datasheet.pdf
POT SLIDE 10K OHM .25W 45MM datasheet.pdf
CONN HDR 108POS 1.27MM T/H datasheet.pdf
DIODE ZENER 500MW MICROMELF datasheet.pdf
IGBT 650V 15A TO220 datasheet.pdf