Littelfuse SE-330-20-11
SE-330-20-11 picture photo
Mfg. Part Number
SE-330-20-11
Brief Description
NGR MONITOR 48VDC NC CE/C-T
Datasheet Download
SE-330-20-11.pdf
Availability of SE-330-20-11
QUANTITY
SE-330-20-11 Order Process
Ship out your order
Specifications of SE-330-20-11
Internal Part NumberEIS-SE-330-20-11
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SE-330-20-11
Related LinksSE-330, SE-330-20-11 Datasheet, Littelfuse Distributor
SE-330-20-11 Details Description
Related parts for SE-330-20-11
Crystal 14.7456MHz 30ppm Series 40 Ohm -10°C - 70°C Surface Mount 4-SOJ, 9.40mm pitch datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 500V X7R 1825 datasheet.pdf
SENSOR CURRENT SWITCH 95A DC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
RES 187 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
BOARD EVAL PRECISION CLOCK PLL datasheet.pdf
LL3R 5.08/12/90 3.2SN OR BX datasheet.pdf
CONN HDR 45POS 0.200 T/H TIN datasheet.pdf
ROUND SPACER #2 ACETAL 20MM datasheet.pdf
SEALED AERO SWITCH datasheet.pdf
MOSFET N-CH 650V 5.8A DPAK datasheet.pdf