Panasonic Industrial Automation Sales SF2B-TR47
SF2B-TR47 picture photo
Mfg. Part Number
SF2B-TR47
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
TEST ROD ARM/FOOT TYPE
Datasheet Download
SF2B-TR47.pdf
Availability of SF2B-TR47
QUANTITY
SF2B-TR47 Order Process
Ship out your order
Specifications of SF2B-TR47
Internal Part NumberEIS-SF2B-TR47
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyAccessories
SeriesSF2B
Accessory TypeTest Rod
For Use With/Related Products-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SF2B-TR47
Related LinksSF2B, SF2B-TR47 Datasheet, Panasonic Industrial Automation Sales Distributor
SF2B-TR47 Details Description
Related parts for SF2B-TR47
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC SWITCH CTRLR 10/100 128PQFP datasheet.pdf
CONN SMA JACK STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 6.3V 20% 1210 datasheet.pdf
CABLE I/O TO PCB RCPT LSZH 5M datasheet.pdf
IC HOT PLUG CTRLR PCI-E 48-QFN datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
RES 4.06M OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
TORX KEY SET 7PC datasheet.pdf
SWITCHING LOCK datasheet.pdf
DIODE ZENER 39V 300MW SOT23-3 datasheet.pdf