Murata Electronics North America SFECV13M0SF0022
SFECV13M0SF0022 picture photo
Mfg. Part Number
SFECV13M0SF0022
Datasheet Download
SFECV13M0SF0022.pdf
Availability of SFECV13M0SF0022
QUANTITY
SFECV13M0SF0022 Order Process
Ship out your order
Specifications of SFECV13M0SF0022
Internal Part NumberEIS-SFECV13M0SF0022
Delivery TimeIn stock, ship SFECV13M0SF0022 today.
SeriesSFECV13M0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeCHIPCERAFIL
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SFECV13M0SF0022
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSFECV13, SFECV13M0SF0022 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SFECV13M0SF0022 Details Description
Related parts for SFECV13M0SF0022
PHOTODIODE 950NM W/FILTER SMD datasheet.pdf
OSC VCTCXO 13.000MHZ CL SNWV SMD datasheet.pdf
CONN RACK/PANEL 26POS 5A datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 10V X7R 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M2.5 NYLON 93MM datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:6 750MHZ 32QFN datasheet.pdf
IC FPGA 95 I/O 208PQFP datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM XCUT datasheet.pdf
RES SMD 1.8M OHM 5% 3W 2512 datasheet.pdf
2200UF 63V 18X40MM 105C 2500H datasheet.pdf