Murata Electronics North America SFELF10M7HA00-BO
SFELF10M7HA00-BO picture photo
Mfg. Part Number
SFELF10M7HA00-BO
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
SFELF10M7HA00-BO.pdf
Availability of SFELF10M7HA00-BO
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
SFELF10M7HA00-BO Order Process
Ship out your order
Specifications of SFELF10M7HA00-BO
Internal Part NumberEIS-SFELF10M7HA00-BO
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship SFELF10M7HA00-BO today.
SeriesSFELF10M7
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeDIP
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SFELF10M7HA00-BO
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSFELF10M, SFELF10M7HA00-BO Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SFELF10M7HA00-BO Details Description
Related parts for SFELF10M7HA00-BO
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .125 EXTEND datasheet.pdf
COPPER SFP TXRX 1.25GB/S datasheet.pdf
CONTROL LOGIC TEMP CNVRT 0-100C datasheet.pdf
Connector Receptacle 20 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN HEADER 100POS 2MM T/H GOLD datasheet.pdf
RES 1.2K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
OSC XO 3.6864MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .125" datasheet.pdf
TERMINAL RT PIDG PEEK STRATO 18- datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 19POS datasheet.pdf