Sullins Connector Solutions SFM210-LPPE-S15-ST-BK
SFM210-LPPE-S15-ST-BK picture photo
Mfg. Part Number
SFM210-LPPE-S15-ST-BK
Brief Description
Connector Header 15 Position 0.039" (1.00mm) Gold Through Hole
Datasheet Download
SFM210-LPPE-S15-ST-BK.pdf
Availability of SFM210-LPPE-S15-ST-BK
QUANTITY
SFM210-LPPE-S15-ST-BK Order Process
Ship out your order
Specifications of SFM210-LPPE-S15-ST-BK
Internal Part NumberEIS-SFM210-LPPE-S15-ST-BK
Contact TypeFemale Socket
Number of Positions15
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.039" (1.00mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Mounting TypeThrough Hole
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SFM210-LPPE-S15-ST-BK
Related LinksSFM210-LPP, SFM210-LPPE-S15-ST-BK Datasheet, Sullins Connector Solutions Distributor
SFM210-LPPE-S15-ST-BK Details Description
Related parts for SFM210-LPPE-S15-ST-BK
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 16-SOIC datasheet.pdf
DUCT WIRE SLOT PVC WHITE 3" datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC datasheet.pdf
CARD EDGE 10POS DL .100X.200 BLK datasheet.pdf
CONN FIBER LC PLUG SMPLX 125UM datasheet.pdf
IC MCU 16BIT FLASH 144-LQFP datasheet.pdf
POWER STRP 19"15A 6OUT 6'CRD BLK datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC INC KEY 200W 100V datasheet.pdf
FIXED IND 910NH 270MA 2.05 OHM datasheet.pdf
FIXED IND 47MH 170MA 33.7 OHM datasheet.pdf