Sullins Connector Solutions SFM210-LPPE-S22-ST-BK
SFM210-LPPE-S22-ST-BK picture photo
Mfg. Part Number
SFM210-LPPE-S22-ST-BK
Brief Description
Connector Header 22 Position 0.039" (1.00mm) Gold Through Hole
Datasheet Download
SFM210-LPPE-S22-ST-BK.pdf
Availability of SFM210-LPPE-S22-ST-BK
QUANTITY
SFM210-LPPE-S22-ST-BK Order Process
Ship out your order
Specifications of SFM210-LPPE-S22-ST-BK
Internal Part NumberEIS-SFM210-LPPE-S22-ST-BK
Contact TypeFemale Socket
Number of Positions22
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.039" (1.00mm)