Sullins Connector Solutions SFM210-LPPE-S39-SD-BK
SFM210-LPPE-S39-SD-BK picture photo
Mfg. Part Number
SFM210-LPPE-S39-SD-BK
Brief Description
Connector Header 39 Position 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount
Datasheet Download
SFM210-LPPE-S39-SD-BK.pdf
Availability of SFM210-LPPE-S39-SD-BK
QUANTITY
SFM210-LPPE-S39-SD-BK Order Process
Ship out your order
Specifications of SFM210-LPPE-S39-SD-BK
Internal Part NumberEIS-SFM210-LPPE-S39-SD-BK
Contact TypeFemale Socket
Number of Positions39
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.039" (1.00mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Mounting TypeSurface Mount
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SFM210-LPPE-S39-SD-BK
Related LinksSFM210-LPP, SFM210-LPPE-S39-SD-BK Datasheet, Sullins Connector Solutions Distributor
SFM210-LPPE-S39-SD-BK Details Description
Related parts for SFM210-LPPE-S39-SD-BK
TRANS PNP 45V 0.1A TO-92 datasheet.pdf
FUSE CERM 175MA 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
DEV REFERENCE PLATFORM SH7780 datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.9V 300MW SOD323 datasheet.pdf
RES 350 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 50V S2H 0402 datasheet.pdf
CONN STRIP HEADER 43POS .100 datasheet.pdf
IC REG BOOST ADJ 3A 12TDFN datasheet.pdf
350 TB PLU PLU WF HOOK/E datasheet.pdf
LED XLAMP XH-P50 WHITE SMD datasheet.pdf
MOLDED PARTS datasheet.pdf
CAP FILM 3.3NF 5% 1000VDC RAD datasheet.pdf