Sullins Connector Solutions SFM315-LPPE-D15-SM-BK
SFM315-LPPE-D15-SM-BK picture photo
Mfg. Part Number
SFM315-LPPE-D15-SM-BK
Brief Description
Connector Header 30 Position 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount
Datasheet Download
SFM315-LPPE-D15-SM-BK.pdf
Availability of SFM315-LPPE-D15-SM-BK
QUANTITY
SFM315-LPPE-D15-SM-BK Order Process
Ship out your order
Specifications of SFM315-LPPE-D15-SM-BK
Internal Part NumberEIS-SFM315-LPPE-D15-SM-BK
Contact TypeFemale Socket
Number of Positions30
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.039" (1.00mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.039" (1.00mm)
Fastening Type-
Features-
Contact FinishGold
Contact Finish ThicknessFlash
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SFM315-LPPE-D15-SM-BK
Related LinksSFM315-LPP, SFM315-LPPE-D15-SM-BK Datasheet, Sullins Connector Solutions Distributor
SFM315-LPPE-D15-SM-BK Details Description
Related parts for SFM315-LPPE-D15-SM-BK
TRANS NPN 60V 3A MT-3 datasheet.pdf
RES SMD 22K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
SENSOR CURRENT HALL 200A AC/DC datasheet.pdf
IC SWITCH DPST 12-QFN datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 20V 20% 2917 datasheet.pdf
IC TXRX RS-485/422 5V 8-SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
CONN PLUG 24POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
COUPLER 20DB 2GHZ-4GHZ INLINE datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 TH 180POS datasheet.pdf
RES SMD 60.4 OHM 1W 1206 WIDE datasheet.pdf
CAP CER 91PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf