NDK SG010M3R0GB
SG010M3R0GB picture photo
Mfg. Part Number
SG010M3R0GB
Manufacturer
Product Category
Equipment - Specialty
Brief Description
SIGNAL GENERATOR 10MHZ TO 3GHZ
Datasheet Download
SG010M3R0GB.pdf
Availability of SG010M3R0GB
QUANTITY
SG010M3R0GB Order Process
Ship out your order
Specifications of SG010M3R0GB
Internal Part NumberEIS-SG010M3R0GB
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Test and Measurement
FamilyEquipment - Specialty
Series-
Tool TypeSignal Generator
For Use With/Related ProductsTest Equipment
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SG010M3R0GB
Related LinksSG010, SG010M3R0GB Datasheet, NDK Distributor
SG010M3R0GB Details Description
Related parts for SG010M3R0GB
CARDEDGE 100POS DUAL .125 GREEN datasheet.pdf
CAP CER 27PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
CONN HEADER 2MM 14POS PCB TIN datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS 20AWG MTA-156 datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 50 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CBL ASSY 4POS PLUG-WIRE 10M datasheet.pdf
OSC PROG 3.3V 1.3NS 50PPM 2X2.5 datasheet.pdf
IC SWITCH DUAL SPST 10QFN datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
RES SMD 6.34K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf