Amphenol Industrial SG3102E32-12S
SG3102E32-12S picture photo
Mfg. Part Number
SG3102E32-12S
Brief Description
ER 15C 10#16 5#12 SKT RECP BOX
Datasheet Download
SG3102E32-12S.pdf
Availability of SG3102E32-12S
QUANTITY
SG3102E32-12S Order Process
Ship out your order
Specifications of SG3102E32-12S
Internal Part NumberEIS-SG3102E32-12S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SG3102E32-12S
Related LinksSG3102, SG3102E32-12S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
SG3102E32-12S Details Description
Related parts for SG3102E32-12S
IC TXRX RS232 1MBPS LP 16-SSOP datasheet.pdf
IC EEPROM 4KBIT 8SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER 92POS DUAL .05" SMD datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 100V X7R 0805 datasheet.pdf
RES SMD 909 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 6200K 2SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
SURGE PROTECTION DEVICE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf