Amphenol Industrial SG3108E32-31S
SG3108E32-31S picture photo
Mfg. Part Number
SG3108E32-31S
Brief Description
ER 31C 31#16 SKT PLUG
Datasheet Download
SG3108E32-31S.pdf
Availability of SG3108E32-31S
QUANTITY
SG3108E32-31S Order Process
Ship out your order
Specifications of SG3108E32-31S
Internal Part NumberEIS-SG3108E32-31S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SG3108E32-31S
Related LinksSG3108, SG3108E32-31S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
SG3108E32-31S Details Description
Related parts for SG3108E32-31S
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44PLCC datasheet.pdf
VARISTOR 467V 25KA DISC 32MM datasheet.pdf
CAP MICA 1000PF 5% 100V RADIAL datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 18-72VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
Crystal 8.0000MHz 30ppm 20pF 80 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 15POS SKT datasheet.pdf
RES 166.67 OHM 0.6W 0.05% RADIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG datasheet.pdf
FAN 24VDC 92X25MM 2WR datasheet.pdf