3M SHIPLBL-095-50
SHIPLBL-095-50 picture photo
Mfg. Part Number
SHIPLBL-095-50
Brief Description
LABEL 3X2" BLACK ON RED 50/PK
Datasheet Download
SHIPLBL-095-50.pdf
Availability of SHIPLBL-095-50
QUANTITY
SHIPLBL-095-50 Order Process
Ship out your order
Specifications of SHIPLBL-095-50
Internal Part NumberEIS-SHIPLBL-095-50
PackagingRoll
TypeLabel
Label TypeShipping
Label Size3.00" L x 2.00" W (76.2mm x 50.8mm)
Material-
ColorBlack Legend, Red Background
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SHIPLBL-095-50
Related LinksSHIPLBL, SHIPLBL-095-50 Datasheet, 3M Distributor
SHIPLBL-095-50 Details Description
Related parts for SHIPLBL-095-50
RES SMD 619K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 200V 120A SOT-227B datasheet.pdf
CONN ADAPT MALE CM TO MALE SB datasheet.pdf
CONN RCPT 29POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 113K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC LI-ION BATT/PWR MGMT 120BGA datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 50V X7R 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
RES 500 OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 737.28MHZ 6-CLCC datasheet.pdf