Crouzet SHSP4M24A
SHSP4M24A picture photo
Mfg. Part Number
SHSP4M24A
Brief Description
SS TIMR INTERVAL, 4M ADJ, 24VAC
Datasheet Download
SHSP4M24A.pdf
Availability of SHSP4M24A
QUANTITY
SHSP4M24A Order Process
Ship out your order
Specifications of SHSP4M24A
Internal Part NumberEIS-SHSP4M24A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SHSP4M24A
Related LinksSHSP, SHSP4M24A Datasheet, Crouzet Distributor
SHSP4M24A Details Description
Related parts for SHSP4M24A
RES SMD 232 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN TERM GND 35MM WM GN/YL datasheet.pdf
IC CAN TXRX FAULT-TOL 14-SOIC datasheet.pdf
IC OPAMP POWER 1MHZ 12SIP datasheet.pdf
MICRO 9POS SKT 6" datasheet.pdf
CONN M12 4POS PLUG datasheet.pdf