SCS SIGN17X22S
SIGN17X22S picture photo
Mfg. Part Number
SIGN17X22S
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
SIGN ESD CONTROL AREA 17"X22'
Datasheet Download
SIGN17X22S.pdf
Availability of SIGN17X22S
QUANTITY
SIGN17X22S Order Process
Ship out your order
Specifications of SIGN17X22S
Internal Part NumberEIS-SIGN17X22S
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5
Category Hardware, Fasteners, Accessories
FamilyLabels, Labeling
Series-
PackagingBox
TypeSign
Label Size17.00" L x 22.00" W (431.8mm x 558.8mm)
Material-
ColorBlack Legend, Yellow Background
For Use With/Related ProductsStatic Sensitive
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SIGN17X22S
Related LinksSIGN1, SIGN17X22S Datasheet, SCS Distributor
SIGN17X22S Details Description
Related parts for SIGN17X22S
CONN EDGECARD 50POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 22UF 10V X5R 1210 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 3V datasheet.pdf
RES SMD 61.9 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC AXIAL datasheet.pdf
RES 422 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
GROUND FLANGE MOUNT, SIZE 20, LC datasheet.pdf
OSC MEMS 108.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
CAP FILM 6.8NF 20% 250VAC AXIAL datasheet.pdf
CTV 53C 53#20 SKT PLUG datasheet.pdf
10000UF 250V 76X146MM 105C 5000H datasheet.pdf