3M SJA75014-50-WHITE
SJA75014-50-WHITE picture photo
Mfg. Part Number
SJA75014-50-WHITE
Brief Description
LOOP WHITE 4" X 50YD X 0.12"
Datasheet Download
SJA75014-50-WHITE.pdf
Availability of SJA75014-50-WHITE
QUANTITY
SJA75014-50-WHITE Order Process
Ship out your order
Specifications of SJA75014-50-WHITE
Internal Part NumberEIS-SJA75014-50-WHITE
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5
Length150' (45.7m)
Width4.000" (101.60mm)
MaterialPolyamide (PA), Nylon
ColorWhite
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SJA75014-50-WHITE
Related LinksSJA75014, SJA75014-50-WHITE Datasheet, 3M Distributor
SJA75014-50-WHITE Details Description
Related parts for SJA75014-50-WHITE
CONN EDGECARD 36POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN CARDEDGE 150POS .050" SMD datasheet.pdf
SENS FIBER HEAT RES 105DEG C datasheet.pdf
CONN HEADER 12POS R/A 30GOLD SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
IDC SOCKET 0.100 12 POS datasheet.pdf